Natknąłem się kiedyś na wzmiankę o ogłoszeniu zamieszczonym 29 grudnia 1913 roku w gazecie The Times. Autorem jest niejaki Sir Ernest Shackleton, irlandzki podróżnik i odkrywca, badacz Antarktydy. To, co w nim zamieścił na niedługo przed wyprawą transantarktyczną brzmiało następująco (tłumaczenie):

Nie umieściłbym tej informacji gdyby nie pogłoska, jakoby Shackleton otrzymał aż 5000 aplikacji jako rezultat zamieszczonego ogłoszenia. W tym trzy od kobiet. Ostatecznie wyprawa w liczbie 28 ludzi opuściła port na pokładzie żaglowca Endurance, roku Pańskiego 1914.
Nie inaczej dziś. MEN WANTED! Jeśli chcesz być częścią zmian niosących nadzieję dla mężczyzn uwikłanych w niemoralność:

1. DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Nie będziemy udawać - ta podróż nie jest dla każdego. Misja ma charakter bardzo zbliżony do tego o czym wspominał Shackleton. Jednak jeśli czujesz, że Bóg Cię dotyka aby wyjść poza szereg i stanąć na pierwszej linii frontu duchowej walki, to ta propozycja skierowana jest do Ciebie. Pomyśl o tym, jakbyś się czuł gdybyś pod koniec swoich dni mógł użyć tych samych słów co Paweł:

Dobry bój bojowałem, biegu dokonałem, wiarę zachowałem; a teraz oczekuje mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu da Pan, sędzia sprawiedliwy, a nie tylko mnie, lecz i wszystkim, którzy umiłowali przyjście Jego.2 List do Tymoteusza 4:7-8

Coś więcej? Tak! Na pewno nie będziesz żałował tego, że mogłeś a nie spróbowałeś.

Kogo szukamy?
Pasjonatów w dziedzinach:

  • terapii uzależnień
  • psychologii
  • psychoterapii
  • profilaktyki uzależnień
  • poradnictwa i/lub terapii małżeńskiej
  • języka angielskiego
  • grafiki komputerowej
  • stron internetowych
  • public relations (PR)

Gotowy?! Daj znać.
Jeśli uważasz, że masz coś co wniesie wartość w ten projekt - czekamy na Ciebie!

2. ZOSTAŃ NASZYM WOLONTARIUSZEM

Wybij się poza otaczającą wokół nas bierność i włącz się w szerzenie wiedzy na temat szkodliwych konsekwencji pornografii. Możliwości jest tak wiele, jak wielu ludzi.
Chcesz zmieniać rzeczywistość? Napisz.

3. WSPIERAJ MODLITEWNIE

Polub nas na FB, a dowiesz się o wydarzeniach, o które możesz się konkretnie modlić.

4. POLUB NAS I DZIEL IDEĘ WŚRÓD ZNAJOMYCH

Wiele osób zmaga się ze swoją seksualnością w ciszy swoich czterech ścian. Zamknięci w klatce wstydu i bezsilności, wierząc, że tylko oni mają z tym problem, bo przecież „chrześcijanin nie ma z tym problemu.” Bądź światłem dla tych osób!